Šviestuvų tipai kiekvienam kambariui

Išsiaiškinkime, kokie šviestuvų tipai yra tinkamiausi jūsų namų dizainui. Ne visada yra lengva išsirinkti geriausią lempų tipą kambariams, todėl norėtume Jums šiek tiek pagelbėti šioje srityje. Pristatome keturis šviestuvų tipus, kurie, mūsų manymu, visada puikiai atrodys bet kokio stiliaus namuose. Pasižiūrėkime!

PASTATOMI ŠVIESTUVAI

Tinkamoje vietoje pastatytas šviestuvas sukuria ypatingą kambario atmosferą. Tokie šviestuvai apšviečia tamsius kampus ir sušildo bendrą kambario aplinką. Toršerai taip pat gali puikiai pasitarnauti kaip stalinės darbo lempos, tinkamos skaitymui ar kruopštumo reikalaujančiam darbui. Kartu su stalinėmis lempomis ir lubiniais šviestuvais tokie pastatomi šviestuvai padaro kambarį vizualiai įdomesnį.

Planuodami, kur būtų geriausia įkurdinti tokį šviestuvą, atsižvelkite į tai, kur kambaryje išdėstyti elektros lizdai ir kaip sustatyti baldai. Venkite nutiesti elektros laidus per visą kambarį, nes užkliuvę už jų galite pargriūti, gali kilti gaisro pavojus, ir be to, erdvė gali atrodyti neišbaigta. Jei išsirinksite lanko formos lempą, pastatykite ją kampe, kad į krėslą sėdantys žmonės nesusitrenktų galvos. Mažesnes pastatomas lempas paprasčiau išdėstyti palei sienas ar baldų kraštus.

 

 

KABAMIEJI ŠVIESTUVAI

Lengvai suteiksite savo namų stiliui gyvumo ir charakteringumo, jeigu tinkamoje vietoje pakabinsite kabamuosius šviestuvus ar tokių šviestuvų grupę. Daugybės įvairiausių stilių, spalvų ir medžiagų kabamieji šviestuvai gali suteikti nuo geidulingo pritemdyto apšvietimo iki ryškios, darbui tinkamos šviesos. Laimei, dabar lengvai galite išsirinkti tobulą šviestuvą savo namams!

Atsižvelkite į savo namų dekorą ir bendrą stilių ir pradėkite nuo to. Išsirinkite panašias ar viena kitą papildančias spalvas arba pasielkite drąsiai ir pasirinkite tokį kabamąjį šviestuvą, kuris įdomiai kontrastuoja kambaryje. Vienas stambus kabamasis šviestuvas palieka įspūdį, bet nepamirškite ir mažesnių lempų, kurios kartu sugrupuotos gali atrodyti lygiai taip pat stulbinamai. Jeigu norite pasikabinti kelias lempas kartu, atsiminkite „trejeto taisyklę,“ kuri padės išlaikyti ritminę pusiausvyrą. Kad ir ką pasirinktumėte, įsitikinkite, kad kabamieji šviestuvai kambaryje nesukuria vizualinio barjero.

STALINIAI ŠVIESTUVAI

Graži, moderni svetainė neįsivaizduojama be stilių sukuriančių stalinių šviestuvų, kurie suteikia erdvei išbaigtumo. Stalinių šviestuvų kategorija išties plati: tai ir elegantiškos klasikinio stiliaus lempos, romantiškos miegamojo lempos, stiklinės kosmopolitiško ar madingos pereinamojo stiliaus stalinės lempos. Ant naktinių staliukų ar spintelių pastatykite mažesnes stalines lempas, o stambiomis stalinėmis lempomis apstatykite dideles namų erdves.

SIENINIAI ŠVIESTUVAI

Nors sieniniai šviestuvai gali padėti sukurti bendrą namų apšvietimo planą, paprastai jie naudojami kaip akcentai arba darbui reikalingos šviesos šaltiniai. Jie gali būti naudojami ir bendram apšvietimui, tačiau juos įrengus be lubinių šviestuvų, vizualiai pažemėja lubos.

Sieniniai šviestuvai turi didelę įtaką bet kokio kambario dekorui ir atmosferai jame. Sieninius šviestuvus sumontuokite ten, kur jie netrukdytų vaikščioti po kambarį.

to. Išsirinkite panašias ar viena kitą papildančias spalvas arba pasielkite drąsiai ir pasirinkite tokį kabamąjį šviestuvą, kuris įdomiai kontrastuoja kambaryje. Vienas stambus kabamasis šviestuvas palieka įspūdį, bet nepamirškite ir mažesnių lempų, kurios kartu sugrupuotos gali atrodyti lygiai taip pat stulbinamai. Jeigu norite pasikabinti kelias lempas kartu, atsiminkite „trejeto taisyklę,“ kuri padės išlaikyti ritminę pusiausvyrą. Kad ir ką pasirinktumėte, įsitikinkite, kad kabamieji šviestuvai kambaryje nesukuria vizualinio barjero.